Till innehållet

Kontakt, adress och fakturafrågor

Postadress/besöksadress

Näringslivssamverkan i Kristinehamn AB (Närsam)

Norra Staketgatan 4

681 31 Kristinehamn

Skicka faktura till Närsam

Sedan den 1 april 2019 är lag på att kommuner och kommunalägda bolag ska ta emot elektroniska fakturor. Därför måste du se till att du kan skicka e-faktura till Näringslivssamverkan i Kristinehamn AB.

VisitKristinehamn och Turistbyrån är en del av Närsam. Därför är det viktigt att du ställer din faktura till:

Näringslivssamverkan i Kristinehamn AB​
Organisationsnummer: 559037-7957​
GLN: 7365590377950​

Här finner du fakturalänken till Närsam

​Med e-faktura bidrar ni till att hanteringen av leverantörsfakturor blir mer effektiv och säkrare både för er som leverantör, men också för oss som kund. Observera att fakturor per e-post eller pdf inte klassas som en e-faktura.

Kontaktuppgifter

Madelen Richardsson - VD och näringslivschef
madelen.richardsson@naringslivssamverkan.se

0550-858 66

Fredrik Mogren - Näringslivsutvecklare
fredrik.mogren@narsam.se

0550-858 67

Maria Springfeldt - Näringslivsutvecklare
maria.springfeldt@narsam.se

0550-858 68

Daniel Stenborg - Innovationsledare
daniel.stenborg@narsam.se

0550-858 14

Karin Dröschmeister - Näringslivsstrateg inriktning besöksnäring
karin.droschmeister@narsam.se

0550-869 45

Linnéa Palmqvist - Turism och destinationsutvecklare
linnea.palmqvist@narsam.se

0550-880 83

Frida Persson - Turism och destinationsutvecklare
frida.persson@narsam.se

0550-868 58

Bettina Johansson - Turismsamordnare
bettina.johansson@narsam.se

0550-881 84

Tack! Om du vill skriva en kommentar kan du göra det här. Tryck annars bara på "Skicka".