Till innehållet

Kontakta våra lärare

Kontaktuppgifter

Mathias Dahlqvist - trumpet, tuba, trombon, baryton och valthorn
mathias.dahlqvist@kristinehamn.se

Helena Edeskog - sång
helena.edeskog@kristinehamn.se

Tove Fjällborg - cello och piano
tove.fjallborg@kristinehamn.se

Hans Kant - gitarr
hans.kant@kristinehamn.se

Veronica Karlsson - fiol och altfiol
veronica.karlsson@kristinehamn.se

David Käll - gitarr, piano och administratör
david.kall@kristinehamn.se

Ulf Lagerberg - saxofon, klarinett och blockflöjt
ulf.lagerberg@kristinehamn.se

Magnus Lindgård - elbas, kontrabas, altfiol och fiol
magnus.lindgard@kristinehamn.se

Götilda Lindroos-Moll - piano och suzukipiano
gotilda.lindroos-moll@kristinehamn.se

Margareta Magnusson - sång, kör och blockflöjt
margareta.magnusson@kristinehamn.se

Sebastian Celay Pedernera - slagverk och trummor
sebastiancelay.pedernera@kristinehamn.se

Anna Pettersson - tvärflöjt och musiklek
anna.pettersson@kristinehamn.se

Sonia Rimmlin - cafévärdinna
sonia.rimmlin@kristinehamn.se

Chatrine Svahn - dans, musikal och assisterande kultursamordnare skapande skola
chatrine.svahn@kristinehamn.se

Kristin Sörensen - konst, musikal och kultursamordnare skapande skola och musikskolan
kristin.sorensen@kristinehamn.se

Johan Unèus - gitarr och baryton
johan.unaeus@kristinehamn.se

Per Öhman - skolresurs
per.ohman@kristinehamn.se

Louise Östman - verksamhetschef
louise.ostman@kristinehamn.se

Tack! Om du vill skriva en kommentar kan du göra det här. Tryck annars bara på "Skicka".